Chalupa #2

Rekreačná chalupa sa nachádza na polosamote v tichom prostredí na konci dedinky hneď vedľa chalupy 1 a svetovo známeho športového areálu biatlonu. Postavili sme ju v roku 2004 s cieľom vytvoriť príjemnú domácku atmosféru s nádychom dreva pre ubytovaných hostí. Je zariadená vo vidieckom štýle s množstvom čarovných detailov. Je vykurovaná rádiatormi a doplnkovo štýlovou liatinovou pieckou.

Chalupa je netradične bez TV a internetu, aby ste sa mohli naplno venovať relaxu, rodine a sebe navzájom

V chalupe nájdete verandu s jedálenským stolom a pekným výhľadom, ktorý zaručuje že vám iste bude chutiť. Ďalej je tu spoločenská miestnosť s krbom, nájdete tu milú kompletne vybavenú kuchynku v pôvodnej klenbovej pivnici, komoru so stálou teplotou optimálnou na potraviny a nápoje a kúpeľňu so sprchovacím kútom wc a umývadlom. Na poschodí nájdete hneď pri schodišti príjemné miesto na čítanie a relax a dve izby. Jedna je 2-posteľová + prístelka, druhá je 5 posteľová, obidve sú obité dreveným obkladom.

Kapacita zariadenia je 8 lôžok + prístelok:

  • podkrovné izby 1 x 2 lôžka + prístelok a 1 x 5 lôžok
  • spoločenská miestnosť 1 lôžko

Cenník

Chalupa #2
max 8. osôb
110€
objekt / noc
K cene účtujeme aj záverečné upratovanie v cene 17€ za objekt a ubytovací poplatok obci 0,33€ osoba/noc.

Vedľa chalupy sa nachádza bazén so solárnym ohrevom vody a príjemný kútik s vonkajším posedením a krbom. Hneď vedľa sa nachádza aj ohnisko.