Chalupa #1

Útulná rekreačná chalupa sa nachádza na polosamote v tichom prostredí na konci dedinky. Susedí s chalupou č. 2 a v bezprostrednej blízkosti je známy športový areál biatlonu.

Bola zrekonštruovaná v rokoch 1999-2000. Hlavným cieľom chalúpky bolo vytvorenie domáckej atmosféry pre ubytovaných hostí. V roku 2005 bolo dobudované aj jej podkrovie. Je výnimočná, určená pre všetkých, ktorí hľadajú spojenie so svojou rodinou a prírodou, pričom celá chalúpka je zariadená vo vidieckom štýle s množstvom čarovných zákutí a detailov. Nenájdete tu žiadnu TV, ani internet, aby ste sa mohli naplno venovať sebe, svojim blízkym, rodine a pod. Je vykurovaná krbom, na ktorý sú napojené radiátory. V objekte je samostatné miesto na odloženie lyžiarskej výstroje.

 

V chalupe nájdete 4 spálne, malú miestnosť s posteľou pre samotára, čo veľmi chrápe. Okrem toho v chalupe je spoločenská miestnosť s krbom a vybavená kuchyňa s barovým pultom, či štýlová jedálnička pre 12 osôb .Taktiež na prízemí je kúpeľňa s rohovou vaňou, wc a práčkou. Na poschodí sa nachádza sprchovací kút s wc a umývadlom. V podkroví je kúpeľňa s vaňou, wc a umývadlom. Na záhrade nájdete posedenie pod slnečníkom, ohnisko, gril, jazierko a hlavne bazén, ktorý je vyhrievaný solárnym panelom.

Kapacita zariadenia je 12 lôžok:

  • poschodie izby 1 x 4 a 1 x 2 lôžka
  • podkrovie izby 2 x 3 lôžka

Cenník

Chalupa #1
max 12. osôb
175€
objekt / noc
K cene účtujeme aj záverečné upratovanie v cene 17€ za objekt a ubytovací poplatok obci 0,33€ osoba/noc.

V letnej sezóne je objekt možné prenajať na týždeň od soboty do soboty. V zimnej sezóne prenájom podľa dohody. V mimo sezóne je možné prenajať celý objekt, alebo jednotlivé izby aj na kratšie pobyty. Radi privítame aj turistov, firemné školenia, akcie, team building, obchodných zástupcov na cestách s možnosťou ubytovania aj na jednu noc.